Blijf op de hoogte via:

HIW autorally-4 juni 2023

04 jun 2023 09:00 – 16:00

NEW UPDATE 
De formule werd aangepast naar € 75/auto. (2 personen)

Beste ondernemer,

HIW vzw organiseert een autorally op zondag 4 juni 2023. Iedereen kan  deelnemen met eender welke wagen. Deze netwerk rally voor ondernemers  en bedrijven uit Wilrijk, Aartselaar, Hoboken en de Lions. Iedereen is welkom.

We starten en eindigen bij E-Demonstrations op de Dynamicalaan te Wilrijk om 09u00.

Roadbook, ontbijt en een gezellige afsluitdrink met versnapering is voorzien. Op deze drink (+/- 16u) is uiteraard iedereen welkom. (ook de niet mee-rijders)

De rally is ca. 120 km lang. ’s Morgens verkennen we de regio tussen  Schelde, Rupel en E19 in het teken van ons industrieel erfgoed. In de  namiddag maken we een toeristische uitstap naar Klein-Brabant”

Het roadbook wordt gevolgd en op verschillende locatie zijn er stops  en leuke proeven voorzien en we eindigen rond 15 à 16 u00 bij E-demonstrations voor de prijsuitreiking. 

Schrijf snel in.  1 inschrijving per wagen. 
Gelieve telkens goed aan te geven met hoeveel personen per wagen u zal deelnemen.

Deelnameprijs:
Rally & Afsluitdrink: 75 € (deelname 1 wagen met 2 deelnemers) voor leden, € 85 voor niet leden.
Extra persoon in de wagen:  € 15 (leden) € 20 (niet leden)
Enkel Afsluitdrink   Wenst u enkel in te schrijven voor de drink en prijsuitreiking achteraf is de prijs € 10 (leden) en € 15 (niet leden)

  • professioneel roadbook “bolleke-pijl”
  • rallyplaat
  • Ontbijt aan de start
  • deelname aan de rit met praktische proeven onderweg met eindklassement
  • mobiele interventiewagen van Roadworx Technix om u helpen bij pech onderweg

PS lunch voor onderweg wordt niet voorzien.


Schrijf je in voor dit evenement

Blijf je graag op de hoogte over HIW?

Meld je aan op de nieuwsbrief en ontdek meer over ons sterk netwerk van ondernemers uit Wilrijk en Aartselaar.